Mesaj gönder
Ana sayfa

Shenzhen Jingji Technology Co., Ltd.

şirket Profili
Shenzhen Jingji Technology Co, Ltd 2006 yılında kurulmuştur. Bu sanayi ve ticaret ile birleştiren profesyonel tedarikçi olarak boru raf sistemi sektöründe 12 yıllık bir geçmiş. Firmamızın farklı boru rafı parçalarını üretmek için Holding altında iki üretim üssü bulunmaktadır.
Küresel endüstriyel gelişim trendine keskin bakış açısı ile bakıldığında, Jingji endüstriyel gelişimin doğru yönünü yönlendirir. Operasyonel verimliliği artırırken, şirketlerin yalın üretim ve tedarik zinciri optimizasyonuna ulaşmasına yardımcı olmak için çaba sarf ederek uluslararasılaştırılmış DIY ve JIT yönetim modunu destekliyoruz.
On yıldan fazla süren özenli çalışmalarla, Jingji güçlü bir şekilde gelişiyor ve endüstriyel depolama ekipmanları, esnek üretim ekipmanı ve otomasyon ekipmanlarında uzmanlaşmış, tasarımdan üretime, satıştan montaja ve servise kadar tüm süreçlerde uzmanlaşmış entegre bir kuruluş haline geldi. Jingji "Çin'in tanınmış şirketler", "Çin ünlü marka", "kalite, hizmet, itibar AAA birimi", "Çin yeşil çevre koruma ürünleri", vb gibi çeşitli onursal unvanlar kazandı

"Mükemmelliği sürdürmek, en iyisini yaratmak" ve ISO9001 kalite yönetim sisteminin rehberliği altında yer alan Jingji, üretimi artırmaya ve girdileri tespit etmeye devam ederken, sektördeki her türlü üst düzey yönetici ve teknik personelin tanıtımını yapıyoruz. güçlü bir üretim ve işleme kapasitesine sahip mekanik işleme ekipmanları, damgalama ekipmanları, kesme ve bükme ekipmanı, çeşitli kaynak, parlatma ekipmanları ve diğer ekipmanların tam bir set. Jingji sadece büyük miktarda profesyonel OEM siparişleri üstlenmekle kalmaz, aynı zamanda Müşterilere uzun vadeli ve istikrarlı mal tedariki, ayrıca Jingji, her türlü Donanım ve Plastik kalıbı kendimiz tasarlayabilir ve geliştirebilir.Yetişkin hizmetler sunmak için hazırız.

Jingji'nin mükemmel pazarlama hizmeti sistemi, müşterilerin her bir ihtiyacının zamanında ve verimli bir şekilde ele alınmasını sağlamak için yüksek seviyeli ve yüksek katma değerli hizmetler sunmaktadır.

Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz

Shenzhen Jingji Technology Co, Ltd 2006 yılında kurulmuştur. Bu profesyonel bir tedarikçi olarak boru raf sistemi sektöründe 9 yaşında bir geçmişi var. 2012'den beri diğer ülkelere ihracat yapmaya başladık.

1997: Esnek boru raf sistemi Çin pazarına girmeye başladı, patronumuz BayFeng bu ürünleri ilk satıcı olarak sattı.

2002: Patronumuz Mr.Feng ve Mr.Zhang, kendi işini başlatan, boru rafı endüstrisinde çalışan orijinal şirketten çıktılar.

2006: 2006 yılında resmi olarak kurulan JINGJI TECHNOLOGY, belirli bir miktarda para ve tecrübe sahibi oldu.

2012: İç pazarın gelişmesine ek olarak, dış pazarlara, dünyaya satış ürünlerine odaklanmaya başladı.

2013: Yeni malzemelerin araştırılması ve üretimi - Alüminyum alaşımlı boru ve Eklemler boru askısı sistemi. Çin'de üretilecek patent var.

2014: Müşterilerimiz tarafından yurtiçinde ve yurtdışında yeni boru ve bağlantı sistemi üretilmekte ve karşılanmaktadır. AL serisi alüminyum alaşımlı borular ve alüminyum boru bağlantıları

Shenzhen Jingji Technology Co., Ltd.
Shenzhen Jingji Technology Co., Ltd.
Shenzhen Jingji Technology Co., Ltd.
Shenzhen Jingji Technology Co., Ltd.
Shenzhen Jingji Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : TOP-KING

No. Çalışanları : 80~100

Yıllık satış : 30.2 Million-32.8 Million

Yıl kurulan : 2006

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shenzhen Jingji Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen Jingji Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen Jingji Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen Jingji Technology Co., Ltd. Sertifikalar