Mesaj gönder
Ana sayfa ÜrünlerAlüminyum Alaşımlı Boru

Anodik Oksidasyon Alüminyum Alaşımlı Boru, Büyük Çaplı Alüminyum Boru 6063 - T5

• Anodik Oksidasyon Alüminyum Alaşımlı Boru, Büyük Çaplı Alüminyum Boru 6063 - T5
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: Top-King
Sertifika: ISO9001:2008;RoHS
Model numarası: AL-2817
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 500 METRE
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Bir dokuma torbada 10 bar paket, sipariş adet bağlıdır.
Teslim süresi: Mevduat aldıktan sonra 20-25 woring günler (miktarına göre gerçek teslim süresi)
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: Günde 5000 metre
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: 6063-T15 Adı: Alüminyum boru
Renk: Eloksal Gümüş Uzunluğu: 4000mm / çubuk
Ağırlık: 0,72 kg / metre Çapı: 28mm
Kalınlığı: 1.7mm
Vurgulamak:

alüminyum alaşımlı boru

,

büyük çaplı alüminyum boru

Yuvarlak Alüminyum Alaşımlı Boru 6063- T5, Anodik oksidasyon alüminyum alaşımlı boru

Alüminyum boru otomobil endüstrisi ve elektronik endüstrisi için yaygın olarak kullanılır, yüzeyini korumak için anti-oksidan ve aşınmaya dayanıklı, ile işlenmiş
uzun süre yüzey temizliği ve güzelliği.

Alüminyum alaşımlı boru rakorları, alüminyum borular ve alüminyum dia döküm boru bağlantıları ile monte edilir.
Montajı ve çalıştırması kolaydır.Ayarlayıcıya karşı esnek.

Hızlı Detay:

model AL-2817
malzeme Alüminyum alaşım 6063-T15
Dışarı çapı 28 mm
Standart uzunluk 4m, ancak müşterinin isteği başına herhangi bir uzunlukta kesebilir
Uygulamalı Montaj boru raf sistemi
uygulama Tezgah, üretim hattı, lojistik raf, depo rafı.
sanayi Üretici atölyesi, Otomobil, Elektronik, Montaj, lojistik

Özellikler
1. Boru rafı birçok endüstride yaygın olarak kullanılmaktadır ve boru rafı tezgahı, boru rafı arabası, raf sistemi ile uygulanır.
2. Borular gereksiniminize göre boyuna kesilir. Başka işlem gerekli değildir,
tüm bağlantı elemanları dışsal olarak uygulandığı için.
3. Hafif ve kararlı.
4. Tamamen alüminyum boru ve bağlantı elemanlarından yapılmıştır.
5. Yüksek sertlik, üstün korozyon direnci ve bu malzemenin düşük ağırlığı ile birçok üretim uygulamasında yeni bir güvenilir malzeme haline gelir.
6. Bağlayıcılar herhangi bir konumda tutturulabilirler, yani ilk önce yerleştirilmeleri gereken yerde çalışma yapmaya gerek yoktur.

Şirket Profili

Shenzhen Jingji Technology Co, Ltd tasarım, üretim ve endüstriyel depolama ekipmanları, esnek üretim ekipmanları, otomasyon ekipmanları ve diğer enstrümanlar ve göstergeler satışı için profesyonel bir üretici var. Yanında şirket anti-statik çevre birimleri dağıtır.

Endüstriyel otomasyon alanına adanmış, yüksek ve yeni teknolojiyi ve yeni fikri benimseyip uluslararası DIY ve JIT yönetim moduna katkıda bulunarak yeni logistik konseptler geliştirdik. Biz esnek birim üretim hattı, buiding-blok üretim hattı, esnek ekipman, malzeme dağıtım ekipmanları, endüstriyel otomasyon elektroniği, makine imalatı, ticari lojistik, tütün, tarım, kimya ve tıbbi sanayi vb. Sağlamak için kapsamlı bir lojistik planı sağlamak için Satınalma ve tedarik zinciri boyunca kaynak israfını üretmekten kaçının. Müşterilerin tam taleplerini karşılamak için tüm müşterilerine tam hizmet sunmak nihai hedefimizdir. Ürün kalitesini artırmak ve otomasyon endüstrisinde olduğu gibi müşteri memnuniyeti depolama ve lojistiklerini geliştirmek.

Rekabet avantajı:
1. Biz ürün alüminyum alaşım boru raf sistemi Çin'de, bu ürünlere ürünleri sadece üretici patent aldık.
2. Biz boru raf sisteminde on yıldan fazla deneyime sahip,
3. Biz derict mal vardır, kalite ve fiyat contrct olabilir, satılık yüksek kaliteli ve en iyi fiyat forout müşterileri.
4. Müşterimiz için ücretsiz örnek, ancak navlun için ödeme yapmalısınız.
5. Profesyonel ekip desteği
6. Standart Tasarım
7.Concept teklifi
8. Boru rafı ürünleri ve tasarım çözümü hızlı ve serbest bir şekilde tedarik edilir
9. özel gereksinimleri için en iyi tasarım odaklı
10. Yaşam boyu teknik destek

Servisimiz

Herhangi bir sorunuz veya gereksiniminiz varsa, lütfen her zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin,

Sizin için hizmet vermek için elimizden geleni yapacağız.
Bu bizim hornor'umuz, beraberiz.

İletişim bilgileri
Shenzhen Jingji Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms Nancy

Tel: +8613590428256

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
En iyi ürünleri
Diğer ürünler